PLISY
Plisy to idealna alternatywa dla tradycyjnych form przesłaniania okien. Ich największym atutem jest możliwość zastosowania w przypadku niestandardowych przeszkleń, oraz wszędzie tam gdzie warunki techniczne uniemożliwiają montaż rolet lub żaluzji. Można nimi przesłaniać okna o kształtach trójkątnych, okrągłych, półokrągłych oraz trapezowych. Za plisami przemawia również to że można je dowolnie ustawić przesuwając materiał zarówno od dołu jak i od góry. Nie zabierają one dużo miejsca na skrzydle okiennym co pozwala na swobodne otwieranie okien. Można je łatwo zdemontować i wyprać, po czym ponownie założyć na okno. Plisy to świetne rozwiązanie z powodzeniem stosowane w ogrodach zimowych, oknach dachowych, itd. można je zastosować praktycznie we wszystkich kształtach i rodzajach okien. Plisy montuje się inwazyjnie w światło szyby lub bezinwazyjnie, na skrzydło okienne za pomocą specjalnych regulowanych uchwytów, można je również przymocować bezpośrednio do ściany. Żaluzje plisowane nie bez powodu zdobywają coraz większą popularność.
Do zalet systemów plisowanych można zaliczyć: dopływ światła można regulować zarówno od góry jak i od dołu, możliwość prania, plisę można w łatwy sposób zdemontować i ponownie zamontować np: przy myciu okna, system nie zabiera dużo miejsca więc okno lub drzwi otwierają się bez problemu, pasuje do każdego rodzaju okien
Minusy systemów plisowanych to: wyższa cena, inwazyjność montażu (oczywiście można wybrać system bezinwazyjny,jednak plisa najlepiej wygląda i działa w świetle szyby).

W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór tkanin, od lekkich przepuszczających światło aż po te całkowicie zaciemniające. Gama kolorystyczna zadowoli każdego nawet najbardziej wybrednego Klienta. Wszystko to w przystępnej cenie! Zmierz własne okna, przyjdź do nas, zadzwoń lub napisz e-mail wycenimy Twoje plisy. W naszym katalogu znajdą Państwo aż 42 kolekcję tkanin gładkich, pomarszczonych, ze worem lub nadrukiem. Stosujemy komponenty tylko sprawdzone renomowanych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.


PLISY GALERIA