ROLETY DZIEŃ/NOC
Innowacyjnością systemów dzień noc jest zastosowanie dwuwarstwowej tkaniny o różnej przepuszczalności światła. Poprzez odpowiednie ustawienie pasów można płynnie regulować stopień nasłonecznienia w pomieszczeniu. Rolety te można całkowicie zwinąć lub ustawić tak aby jak w przypadku żaluzji pozostawić dopływ światła. Właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu rolety dzień noc są coraz chętniej wybierane aby chronić nas przed słońcem. Rolety dzień noc to rodzina rolet materiałowych i można przyjąć podobny ich podział. Mini rolety dzień noc zakłada się bezinwazyjnie na skrzydło okienne za pomocą regulowanych haczyków lub przykleja do ramy okna w przypadku okien nieotwieralnych. Dzięki zastosowaniu specjalnej przystawki lub przedłużonych uchwytów, można je bez problemu zakładać na okna z wywietrznikami. Aby materiał przylegał do okna gdy jest ono w pozycji uchylnej najczęściej stosuje się system żyłkowy. Wolnowiszące rolety dzień noc montuje się bezpośrednio do ściany, wnęki okiennej lub sufitu za pomocą kołków, jednak w przypadku większości systemów tego typu producent daje możliwość montażu również na skrzydło okienne za pomocą haczyków.  Rolety dzień noc w kasetach można spotkać zarówno zakładane na skrzydło okienne jak i te montowane do ściany, wnęki okiennej lub sufitu. Kaseta chroni materiał przed kurzem, brudem jak i uszkodzeniami mechanicznymi tkaniny lub mechanizmów co znacznie wydłuża żywotność rolety. Dzięki zastosowaniu prowadnic w których przesuwa się tkanina materiał przylega równolegle do szyby gdy okno jest uchylone. Prowadnice eliminują jednocześnie prześwity po bokach materiału. Rolety w kasecie prezentują się bardziej okazale ponieważ kasety zasłaniają rolkę na której nawinięty jest materiał co sprawia wrażenie większej estetyczności.
Do zalet rolet dzień noc można zaliczyć: możliwość regulowania dopływu światła bez konieczności podnoszenia rolety, efektowny wygląd, szeroka gama kolorystyczna oraz duży wybór systemów, z łatwością może zastępować tradycyjne firanki, sporo możliwości montażu.
Wady rolet dzień noc to: wyższa cena, w przypadku montażu na skrzydło okienne mechanizm może ograniczać otwieranie okna lub drzwi balkonowych, w przypadku montażu do ściany lub wnęki okiennej aby uchylić lub otworzyć okno trzeba podnieść roletę.

Nasza rozbudowana oferta pozwala na wybór z ponad 15 kolekcji materiałów. Do wyboru są zarówno wąskie (pas zaciemniający 7cm, pas przepuszczający światło 5cm) jak i szerokie pasy (pas zaciemniający 15cm, pas przepuszczający 10cm), materiały cienkie i ekskluzywne jak i całkowicie zaciemniające, dla tych którzy lubią sobie pospać. Rozmaitość systemów od najprostszych i najtańszych po te w kasecie aluminiowej sterowane na pilota zadowoli każdego Klienta. Zmierz własne okna, przyjdź do nas, zadzwoń lub napisz e-mail wycenimy Twoje rolety dzień noc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.


ROLETY DZIEŃ NOC GALERIA